logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Зустріч із директором департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України

Загальна інформація

З ініціативи ректора А.А. Мазаракі 20 квітня 2017 року було проведено зустріч колективу КНТЕУ з директором департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України І.В. Ковпашко.

Ірина Василівна розповіла про сучасне пенсійне законодавство, ознаки осіб, які мають право на певні види пенсій, умови пенсійного забезпечення в випадках досягнення пенсійного віку, наявності групи інвалідності тощо, специфіку обрахування певного страхового стажу, особливості нарахування та призначення наукових пенсій та пенсій за віком. Детально вона зупинилась на питаннях актуалізації пенсійних нарахувань, а також дала ґрунтовні відповіді на численні запитання щодо призначення, перерахунку та порядку виплати пенсій. Наприкінці зустрічі, наші колеги отримали детальні консультації щодо правильності їх дій щодо отримання в повному обсязі пенсійних нарахувань за вимогами, що діють у країні на поточний момент.  

Висловлюємо вдячність та щиру повагу Ірині Василівні Ковпашко та нашому давньому партнеру –  Пенсійному фонду України за допомогу.

                                   Профком ППС КНТЕУ, деканат ФФБС

20.04.2017
adv
529
остання редакція 04.07.2017
redactor