logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Наукова конференція «Інформаційно-аналітичне забезпечення дослідження економічних процесів»

Загальна інформація

20 квітня 2017 року кафедрами вищої та прикладної математики КНТЕУ і статистики та економетрії була організована вузівська студентська наукова конференція «Інформаційно-аналітичне забезпечення дослідження економічних процесів».

У конференції взяло участь понад 70 учасників, серед яких  ─ студенти I-IV курсів КНТЕУ та школярі старших класів гімназій м. Києва, які планують вступати до торговельно-економічного університету в майбутньому. Під час роботи конференції працювали чотири секції. Серед них дві секції були присвячені темам: «Моделювання та прогнозування економічних процесів», «Математичні методи у фінансових та інвестиційних розрахунках», «Статистичні та економічні методи в дослідженні економічних процесів».

А також вперше в рамках конференції було започатковано англомовну секцію на тему «Mathematical modelling and forecasting of economic and financial processes», у роботі якої також активну участь брало чимало студентів. На пленарному засіданні було представлено 6 доповідей студентів, а під час роботи секцій ─ понад 60 наукових доповідей. Кращими визнані 30 доповідей студентів з усіх факультетів КНТЕУ. У своїх доповідях студенти розглянули актуальні задачі з використанням економіко-математичного моделювання та статистичних досліджень.

Дякуємо всім учасникам та переможцям конференції!

20.04.2017
redactor
590
остання редакція 04.07.2017
redactor