logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Пошук роботи – це теж робота: поради від експерта HeadHunter Україна

Загальна інформація

24 квітня 2017 року в рамках проекту «Майстерня професійного зростання» відбулася лекція-тренінг спеціаліста експертно-аналітичного центру Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна Катерини Криворученко з красномовною назвою «Пошук роботи – це теж робота!».

Зустріч відбулася у форматі живого та невимушеного спілкування зі студентами. Студенти ділилися власним досвідом у складанні резюме, проходженні співбесіди, пошуку першої роботи та проблемами і помилками, з якими вони стикнулися.

Експерт поділилася тонкощами у створенні ефективного резюме, детально зупинилася на основних помилках під час цього процесу, поділилася цінними порадами, як скласти сприятливе перше враження на роботодавця, на що варто звернути увагу, щоб отримати роботу своєї мрії та до чого бути готовим на співбесіді.

Спікер наголосила на основних якостях, які сьогодні дуже актуальні для здобувача: багатовекторність, мультизадачність, гнучкість та стресостійкість. Такі якості можуть компенсувати навіть відсутність досвіду роботи.

24.04.2017
redactor
524
остання редакція 04.07.2017
redactor