logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Завершився п’ятий модуль проекту програми Еразмус+ напряму Жана Моне

Загальна інформація

Відповідно до плану реалізації спільного проекту Програми Еразмус+ напряму Жана Моне та КНТЕУ, 6 - 9 червня 2017 року було проведено п’ятий модуль проекту «Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі з Європейським Союзом: переваги та недоліки для українського суспільства».

У роботі модулю взяли участь представники навчальних закладів міста Київ, а також Вінницької та Дніпропетровської областей: Київський національний торговельно-економічний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Державний університет телекомунікацій, Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара, Університет митної справи та фінансів, Вінницький фінансово-економічний університет та Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ.

Серед учасників проекту були присутні викладачі та студенти з непрофільною освітою (фінансисти, митники, юристи), що дало змогу забезпечити  міжгалузевий та міждисциплінарний ефект популяризації знань щодо переваг та недоліків ПВЗВТ+ для українського суспільства.

Важливим досягненням проведеного заходу стало поглиблення партнерських відносин між лекторами та слухачами проекту, що обумовило позитивний ефект спільного навчання у процесі реалізації мети і завдань проекту. За результатом реалізації проекту кожний учасник отримав сертифікат про участь (українською та англійською мовами) за підписом ректора А.А. Мазаракі.

Наступний етап реалізації проекту заплановано провести в жовтні 2017 р.

Усі запитання та побажання щодо участі або реалізації проекту просимо надсилати на електронну адресу anna.douginets@gmail.com.

09.06.2017
42265
939
остання редакція 29.09.2017
redactor