logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Студенти відвідали сесійний будинок Верховної Ради України

Загальна інформація

12 червня 2017 року студенти 4 курсу 20 групи ФЕМП КНТЕУ спеціалізації «Менеджмент персоналу» за ініціативи студентки групи Грамми Тетяни відвідали сесійний будинок Верховної Ради України, збудований за проектом архітектора В.Заболотного у 1939 році.

Протягом екскурсії студенти мали можливість ознайомитися на практиці із основними засадами створення та діяльності головного законодавчого органу України, його організаційною побудовою, головними завданнями та повноваженнями працівників.

Значну увагу екскурсантів було приділено історії будівлі українського парламенту, сесійної та конференц-зали. Протягом змістовної екскурсії студенти дізналися багато цікавих фактів з історії створення, функціонування та сьогоденних подій, що відбуваються у головному будинку Верховної Ради України. 

На згадку про пізнавальну екскурсію кожен відвідувач мав можливість сфотографуватися у конференц-залі та біля картини О.Кулакова «Державотворення».

Студенти висловлюють вдячність адміністрації університету та кафедрі менеджменту за можливість відвідати сесійний будинок Верховної Ради України та отримати нову інформацію та корисний досвід.

12.06.2017
42265
786
остання редакція 29.09.2017
redactor