logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

"Адміністратори" - переможці у змаганнях із баскетболу серед викладачів і співробітників

Загальна інформація

22 червня 2017 року відбувся фінал із баскетболу. Цикл ігор проводився в рамках ІI Спартакіади серед співробітників КНТЕУ.

Змагання проводяться з метою популяризації та пропаганди здорового способу життя і впровадження фізичної культури в повсякденне життя працівників університету.

У змаганнях брало участь 7 команд співробітників. Команди були розділені на дві групи: "А" та "В".

За результатами командних змагань з баскетболу І місце виборола команда "Адміністратори", ІІ місце – команда ФМТП, ІІІ місце – команда ФРГТБ.

Окрім того, визначено переможців конкурсу "Снайпер" на точність зі штрафного кидка. Ними стали: Карен Мовсисян ("Адміністратори") та Вікторія Ждан ( "ФРГТБ").

Переможців змагань з баскетболу теплими словами й грамотами привітав завідувач кафедри фізичної культури Гамов В'ячеслав Георгійович. Він відмітив, що рівень підготовки й самовіддачі спортсменів значно підвищився й зазначив, що всі три команди дуже сильні, проте перемогла саме тактика, яка є, насправді, дуже важливою у спорті. Наостанок він запросив команди до участі у змаганнях з волейболу й побажав здоров'я та наснаги.

22.06.2017
42265
1521
остання редакція 29.09.2017
redactor