logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Представники Національного ERASMUS+ офісу в Україні відвідали КНТЕУ

Загальна інформація

7 липня 2017 року в Київському національному торговельно-економічному університеті після проведення тренінгу в рамках проекту Erasmus+ «Стимулювання інтернаціоналізації досліджень шляхом запровадження системи забезпечення якості третього рівня вищої освіти у відповідності до європейських вимог» (C3QA) відбувся моніторинговий візит Національного ERASMUS+ офісу в Україні.

Після вітального слова ректора КНТЕУ Мазаракі А.А. та першого проректора Притульської Н.В. головний координатор проекту Навоян А. (Вірменія) презентував зміст партнерства, управлінську структуру, очікувані та поточні наукові й організаційні розробки в рамках проекту.

Проміжними, але вже досить суттєвими, з огляду на лише піврічний період роботи, результатами проекту поділились усі 3 партнери з України, а саме: Міністерство освіти і науки України (МОНУ); Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ); Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця (ХНЕУ).

Згідно з вимогами Європейського Союзу в процесі цього моніторингу відбулися конкретні і змістовні зустрічі представників НЕО (Шитікова С. та Атаманчук І.) не тільки з координаторами від кожного з трьох українських членів консорціуму, а й з викладачами, аспірантами, адміністративним персоналом та іншими їх представниками, які, так чи інакше, задіяні в реалізації цього важливого для вищої освіти України проекту.

У процесі обміну думками учасників зустрічі розгорнулася широка дискусія щодо необхідності та напрямів вдосконалення організаційних, адміністративних і фінансових засад реалізації такого типу проектів.

Наприкінці заходу представниками НЕО були підведені підсумки моніторингу, з якими вони ознайомили всіх виконавців проекту.

07.07.2017
redactor
949
остання редакція 29.09.2017
redactor