logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Студенти кафедри міжнародних економічних відносин відвідали Торгово-промислову палату України

Загальна інформація

1 вересня 2017 року в рамках співробітництва кафедри міжнародних економічних відносин з Торгово-промисловою палатою України студенти спеціалізації «Міжнародна економіка» і спеціальності «Міжнародні економічні відносини» відвідали Торгово-промислову палату України.

Тепло привітав першокурсників КНТЕУ віце-президент Торгово-промислової палати України, експерт з питань зовнішньоекономічної діяльності та міжнародних економічних зв’язків Валерій Володимирович Король та закликав їх наполегливо здобувати нові знання, вчити іноземні мови, отримувати навички майбутнього фахівця і прагнути здійснити свою велику мрію. Король В.В. наголосив на тому, що світ швидко змінюється, і сьогодні, щоб стати активним учасником ділового життя країни, необхідно до нього долучатися ще зі студентської лави.

Виступ Короля В.В. був присвячений історії виникнення та міжнародній діяльності ТПП, її місцю у системі ЗЕД України, а також членству ТПП України в Міжнародній торговій палаті та Всесвітній федерації палат. Валерій Володимирович розповів про широке коло професійних послуг, які надає Палата підприємцям. Адже Україна з кожним роком все активніше інтегрується в міжнародну економіку, тим самим стаючи все більш цікавою для іноземних підприємств. Великим поштовхом на цьому шляху стала, безсумнівно, й Угода про асоціацію з ЄС.

Кафедра щиро дякує працівникам Торгово-промислової палати України за змістовну зустріч та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

01.09.2017
redactor
827
остання редакція 07.02.2018
456287