logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Запрошуємо до незабутньої подорожі знань та вражень, захоплюючих пригод, справжніх друзів та дивовижних краєвидів!

Загальна інформація

Початок покладено!

Англомовний клуб кафедри іноземної філології та перекладу «Speaktour» започаткував англомовні тури «Єднаймося з природою», «Життя коротке – мистецтво вічне», «Пізнання рідного краю», «Зимова казка», «Стежками історичного Києва», «Summer Camp».

Під час туру «Пізнання рідного краю» студенти КНТЕУ мали чудову можливість познайомитись з колоритним життям та насолодитися неймовірними краєвидами Західної України, отримати нові враження від рафтингу по річці Черемош, піднятися на найвищу гору України - Говерлу, прокататися верхи по полонинах, здійснити велопробіг до водоспаду Гук, побродити стежками Олекси Довбуша та почути гуркіт водоспаду Пробій. Вечори були насичені тематичними вечірками, іграми та переглядом фільмів. Усі дні студенти здебільшого спілкувалися англійською мовою.

Англомовна екскурсія «Стежками історичного Києва». Золоті ворота – Софіївська Площа – Михайлівський Собор – Володимирські Гірки – Андріївський узвіз – Контрактова Площа – Поштова Площа. Під час екскурсії студенти не тільки дізналися про історичне минуле Києва, а й мали змогу спілкуватися англійською мовою та провели гарно час на свіжому повітрі в колі друзів.

Поїздка в «Summer Camp» до бази відпочинку КНТЕУ «Сонячна» виявилась неймовірною. Гарні умови проживання, чиста, зелена, затишна територія та море, яке знаходиться в одній хвилині ходьби від бази, створили найкращі умови для вивчення англійської мови та відпочинку.

06.09.2017
41100
692
остання редакція 07.02.2018
456287