logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Стартував третій етап проекту «Business 2 Students by Arricano»

Загальна інформація

7 вересня 2017 року стартував третій етап проекту «Business 2 Students by Arricano». У рамках заходу відбулась зустріч ТОП-менеджера компанії Наталії Дмитренко зі студентами університету. Привітала гостей та учасників проекту перший проректор з науково-педагогічної роботи Наталія Володимирівна Притульська. Незмінним модератором заходу був Ігор Миколайович Гарбарук.

Формат заходу був незвичайним. Близько ста слухачів зібрались у студентському кафе «Венеція», щоб почути з перших вуст про результати проекту та перспективи на майбутнє. Наталія Дмитренко розповіла, що успіх реальний, фактичний і підкріплений цифрами. Протягом року з дня старту проекту лекції ТОП-менеджерів успішних ритейл-компаній відвідало більше тисячі студентів. Більшість із слухачів пройшли стажування та навіть працевлаштувались у компаніях-партнерах проекту.

Проте найцікавішим стали виступи самих стажерів, які чесно розповіли про свій досвід роботи та особисті здобутки. Власним досвідом ділились:

  • Данилець Маргарита - ФМТП, 1 курс ОС «магістр»;
  • Осипенко Соломія - ФРГТБ, 2 курс;
  • Лях Юлія - ФМТП, 4 курс;
  • Гузь Владислав - ФМТП, 3 курс;
  • Тимошенко Юлія - ФФБС, 2 курс ОС «магістр»;
  • Сташевський Руслан - ФФБС, 2 курс ОС «магістр».

Тимошенко Юлія та Cташевський Руслан також підвели підсумки конкурсу, що проходив у соціальних мережах, та визначили щасливих володарів безкоштовних квитків у кіно до кінотеатрів мережі «Мультиплекс». Пригощали відвідувачів заходу безкоштовними коктейлями з енергетичних напоїв «XS Power Drink». І тут також на студентів чекав сюрприз - було розіграно безкоштовні напої.

Проект набирає обертів! Попереду ще більше можливостей! Не чекай на диво, працюй над своїм майбутнім сьогодні!

Наступна зустріч у рамках проекту «B2S by Arricano» відбудеться 21 вересня. Запрошуються всі охочі!

07.09.2017
redactor
1234
остання редакція 07.02.2018
456287