logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Викладачі та студенти кафедри МЕВ відвідали офіс Світового банку в Україні

Загальна інформація

18 жовтня 2017 року в рамках реалізації бакалаврських та магістерських освітньо-професійних програм підготовки англійською мовою викладання, оволодіння навичками майбутньої професії та вивчення дисципліни «Міжнародна безпека» студенти кафедри міжнародних економічних відносин спеціалізацій «Міжнародна економіка», «Міжнародна торгівля», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» разом із старшим викладачем кафедри Головачовою О.С. відвідали офіс Світового банку в Україні.

Представник Світового банку детально розповів студентам про історію створення однієї з найбільших у світі організацій, що надають допомогу з метою розвитку, та особливості її діяльності в Україні, зокрема про проекти, які реалізуються в нашій державі за підтримкою цієї організації, та спрямовані на поліпшення основних державних послуг, а саме: централізоване теплопостачання, електропостачання, дорожня інфраструктура, водопостачання та водовідведення, охорона здоров’я та соціальний захист.

Кафедра щиро дякує працівникам Світового банку за змістовну й пізнавальну зустріч та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

18.10.2017
42265
858
остання редакція 07.02.2018
456287