logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Лекція випускника КНТЕУ Святослава Амеліна стала завершальною у третьому сезоні “Business 2 Students by Arricano”

Загальна інформація

19 жовтня 2017 року відбулась заключна лекція у третьому сезоні “Business 2 Students by Arricano”- освітнього проекту для студентів, у рамках якого відбувся цикл відкритих зустрічей з власниками та ТОП-менеджерами найбільших ритейлерів України. 

Завершав проект Святослав Амелін - випускник КНТЕУ, засновник магазинів MebelOK та Zlato.ua, член правління Української асоціації меблевиків. Тема зустрічі «10 порад початківцям в ecommerce” викликала неабиякий інтерес у студентів. У процесі відкритого та жвавого діалогу між спікером та аудиторією було обговорено сучасні тенденції в он-лайн бізнесі та успішний досвід українських підприємців у цій сфері. 

Заступник Святослава Амеліна Оксана Донська, також випускниця КНТЕУ, провела цікавий інтерактив з аудиторією та показала залежність охоплення аудиторії в інтернеті та реальної кількості покупців. Найдопитливіший студент отримав сертифікат на 1000 грн для купівлі меблів у магазині MebelOK. 

Проект підійшов до свого завершення, проте він змінив не одне життя! Більше 50 студентів пройшли стажування та працевлаштувались у компаніях-партнерах проекту. 

Чекаємо на наступні успішні проекти! 

19.10.2017
adv
946
остання редакція 07.02.2018
456287