logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Розпочато програму-інтенсив "Юридичний супровід страхових спорів"

Загальна інформація

19 жовтня 2017 року за підтримкою кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права для студентів старших курсів спеціальності «Право» факультету міжнародної торгівлі та права було розпочато тримісячну програму-інтенсив «Юридичний супровід страхових спорів».

Програму проводить директор з продажу ТДВ «СК «Альфа-Гарант», засновник юридичної компанії ТОВ «Фінанс-сервіс», к.ю.н. Ільченко Антон Вікторович.

Програма-інтенсив передбачає ознайомлення студентів із 12 модулями, які розкривають тонкощі страхування, страхової діяльності та юридичних аспектів вирішення страхових спорів.

Перший модуль передбачав введення студентів у юридичний бізнес у сфері страхування, а також ознайомлення з основними поняттями страхового права. Майбутні юристи спробували порахувати різні варіанти нарахування страхових виплат та почули тонкощі й варіації можливостей щодо зменшення суми страхової виплати або підстав для відмови.

Попереду ще 11 модулів, у межах яких передбачено можливість відвідання студентами реальних судових засідань з вирішення страхових спорів у якості вільних слухачів по справах з подальшим їх обговоренням в аудиторії.

19.10.2017
42265
731
остання редакція 07.02.2018
456287