logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Туристичне партнерство – у дії!

Загальна інформація

У рамках співпраці з партнерами туристичного бізнесу представники кафедри туризму та рекреації – зав. кафедри проф. Ткаченко Т.І. та доцент Кравцов С.С., а також студенти спеціальностей «Туризм» та «Менеджмент» (спеціалізація «Туристичний менеджмент») взяли участь у декількох майстер-класах, організованих компанією «Vitiana» для керівників туристичних агентств.

Туристична фірма «Vitiana» є дочірньою компанією в Україні міжнародної B2B-фірми RoomsXMLяка двічі була визнана кращою у світі системою з онлайн-бронювання (World Travel Awards-2016 і World Travel Awards-2015).

Спікером заходу виступила експерт в області менеджменту та маркетингу в туризмі, CEO Vitiana в Україні та СНД – директор компанії Тетяна Кондратенко. Майстер-класи було проведено з тем: «Методологія створення та просування індивідуальних турів» та «Створення команди, яка спроможна продавати індивідуальні тури». Під час заходів розглянуто тренди споживчої поведінки на ринку туристичних послуг, особливості роботи з «воронками» продажів, чинники вибору споживачами послуг певних  дестинацій у сегменті індивідуального туризму, практичні навички топ-менеджерів, необхідні в управлінні персоналом туристичного підприємства. 

Між керівником компанії та завідувачем кафедри туризму та рекреації відбулася ділова зустріч, на якій обговорено напрями подальшої співпраці та досягнуто домовленості про закріплення взаємовідносин договором про співробітництво між КНТЕУ та компанією «Vitiana». 

21.10.2017
42265
1064
остання редакція 07.02.2018
456287