logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Студент КНТЕУ - чемпіон світу з карпфішінгу юніорів!

Загальна інформація

З 19 по 23 жовтня на легендарній водоймі Wraysbury 1 lake, London у Великобританії пройшли міжнародні змагання World Carp Classic Junior.

Змагання видались нелегкими, адже наші спортсмени були на водоймі вперше і погодні умови (сильний вітер та прохолодна осіння погода) додавали складнощів у вилові коропа. Протягом першої доби команда з Англії, впіймавши два коропи 6 кг та 6 кг 800 г, вирвалась вперед. Далі впродовж 18 годин жодна з команд не зловила риби. Українська команда не покладаючи рук працювала і шукала різні можливості, щоб заманити рибу. І ось о 1 годині ночі другої доби було отримано довгоочікуваний сигнал, який вказав на те, що риба клюнула і є на гачку. Упродовж 15 - 20 хв. виваджування риби Андрій Добровольський, студент 1 курсу спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» факультету міжнародної торгівлі та права, підняв першу рибу вагою 8 кг 700 г, яка і стала Big fish змагань. Незабаром піймали і другу рибу вагою 5 кг 500 г. І ось о 9 годині ранку були оголошені переможці - наша УКРАЇНСЬКА команда. Вперше в історії існування WCC Junior перемогла команда з України.

Ми раді, що українська команда молодих спортсменів довела, що і в нашій державі є сильні спортсмени і за нами майбутнє! Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів.

23.10.2017
42265
1309
остання редакція 07.02.2018
456287