logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Причинно-системний аналіз та міждисциплінарний синтез як інноваційний підхід у менеджменті

Загальна інформація

На кафедрі менеджменту 23 жовтня 2017 року доцентом Ціпуриндою В.С. було організовано та проведено науковий семінар на тему "Причинно-системний аналіз та міждисциплінарний синтез як інноваційний підхід у менеджменті" за участю професорсько-викладацького складу кафедри.

Під час семінару лектором були підняті та обговорені з учасниками питання щодо результатів останніх досягнень таких наук, як: математика, фізика, хімія, біологія, психологія - перспективи та можливості творчого та креативного використання їх надбань у викладанні теорії і практики менеджерських дисциплін.

Участь у науковій дискусії взяли професори Дєєва Н.Е. та Науменко Р.А., доценти Лукашова Л.В., Безус А.М., Бєляєва Н.С. та Миколайчук І.П. Слухачам було цікаво дізнатись про проблематику міждисциплінарного синтезу, що протягом тривалого періоду досліджує Ціпуринда В.С., а також поділитися власними ідеями та досвідом у цьому напрямі.

Висловлюємо подяку Володимиру Степановичу за цікаву тематику наукового семінару, ефективні комунікації, надану корисну інформацію та можливість набуття нових знань. Бажаємо творчої наснаги та натхнення на плідну працю!

23.10.2017
42265
854
остання редакція 07.02.2018
456287