logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Як досягти успіху розповів генеральний директор групи логістичних компаній ZAMMLER Віктор Шевченко

Загальна інформація

26 жовтня 2017 року в КНТЕУ відбулася відкрита лекція генерального директора групи логістичних компаній ZAMMLER Віктора Шевченка на тему "Українська логістична компанія на європейському ринку. Як досягти успіху?".

Під час лекції Віктор Шевченко розповів про історію успіху, шлях становлення української логістичної компанії, якій вдалось успішно подолати кризу, відкрити міжнародні представництва та продовжити розвиток на світовому ринку. ЗАММЛЕР є прикладом і підтвердженням того, що з України може вирости міжнародна компанія.

Багато уваги у своєму виступі Віктор Шевченко приділив професії логіста. Зокрема, він зазначив: «Логістика – це професія без кордонів, адже стати логістом можна, навіть, не маючи профільної освіти, а якщо ви вже є професіоналом у цій сфері, то ви будете затребуваними на ринку праці будь-якої країни!».

Акцентувавши на дефіциті кадрів для логістичних компаній, Віктор Шевченко поділився рецептом зі студентами, як досягти успіху у професії логіста: головне – опинитися у правильному місці у потрібний час. Директор ТОВ «ЗАММЛЕР УКРАЇНА» порекомендував слухачам якомога раніше набувати практичного досвіду роботи, у тому числі завдяки проходженню практики та стажуванню.

Ряд тез доповіді Віктора Шевченка стосувались і вимог до підготовки фахівців з логістики, які продиктовані представниками логістичного бізнес-середовища.

Наприкінці лекції студенти мали нагоду поспілкуватись особисто з лектором, дізнатись про можливості проходження практики, стажування та розвитку кар’єри в групі логістичних компаній ZAMMLER. 

26.10.2017
42265
1042
остання редакція 07.02.2018
456287