logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Впроваджуємо практики Е-навчання

Загальна інформація

25-27 жовтня 2017 року Національним університетом біоресурсів і природокористування України та Вроцлавським природничим університетом організована IV Міжнародна конференція «Digital education at environmental universities». Ключовою темою було визначено «Кращі практики е-навчання».

До участі у конференції були залучені представники науково-педагогічної спільноти з Польщі, Німеччини та провідних університетів України. Від КНТЕУ в роботі конференції взяли участь завідувач кафедри програмної інженерії та інформаційних систем Криворучко О.В. та викладачі кафедри Десятко А.М., Жирова Т.О. та Котенко Н.О.

Учасників конференції привітали: ректор НУБіП Станіслав Ніколаєнко, професор Вроцлавського природничого університету Кшиштоф Печарка, представник МОН України Тетяна Іщенко та депутат Верховної Ради України Леонід Козаченко.

На секційних засіданнях виступили провідні науковці, педагоги та представники бізнесу. Серед них: Данута Парилак (професор Вроцлавського природничого університету), Томаш Валашек (доктор інженерії Технологічного університету Ченстохови), Ольга Свириденко (керівник освітніх програм Microsoft у Східній Європі).

Доповідь Свириденко Ольги стала предметом обговорення з викладачами КНТЕУ та заклала перспективи подальшої співпраці.

27.10.2017
42265
796
остання редакція 07.02.2018
456287