logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Лекція заступника начальника департаменту кіберполіції Національної поліції України: хто такий кіберполіцейський?

Загальна інформація

У межах інформаційно-дискусійної платформи "Майстерня професійного зростання" з ініціативи кафедри програмної інженерії та інформаційних систем 2 листопада відбулася зустріч із заступником начальника департаменту кіберполіції Національної поліції України - начальником управління протидії злочинам у сфері інтелектуальної власності та господарської діяльності, полковником поліції, кандидатом політичних наук Чубаєвським Віталієм Івановичем.

На лекції «Нагальні потреби держави в кіберпросторі» були присутні студенти 4 курсу ФОАІС (спеціальність «Інженерія програмного забезпечення», спеціалізація «Економічна кібернетика»), викладачі та завідувач кафедри програмної інженерії та ІС Криворучко О.В., директор Центру розвитку кар’єри Назаренко О.Г.

У цікавому та змістовному спілкуванні з аудиторією Віталій Іванович висвітлив основи та історію створення структурного підрозділу Національної поліції, основні завдання кіберполіції, її роль у реалізації державної політики у сфері протидії кіберзлочинності. Він також розповів про найбільш резонансні події, що трапилися останнім часом і пов’язані з кіберзлочинністю, їх катастрофічні наслідки, рівень захищеності об'єктів від кібератак та про плани співробітників департаменту щодо попередження і протидії кібератакам.

Гість відповів на чисельні запитання студентів, у тому числі ті, що стосуються вимог до кіберполіцейського - кандидатів на посади інспекторів кіберполіції, спеціальних агентів інформаційних технологій та умов їхньої професійної діяльності. Він висловив сподівання, що в майбутньому вони поповнять лави професіоналів у боротьбі з кіберзлочинністю.

02.11.2017
42265
1194
остання редакція 07.02.2018
456287