logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Відкрита лекція начальника Управління по роботі з ключовими клієнтами Департаменту корпоративних продажів страхової групи "ТАС"

Загальна інформація

Студенти 2-4 курсу факультету фінансів та банківської справи освітнього ступеня "бакалавр" дізналися про актуальні тренди на ринку страхових послуг від начальника Управління по роботі з ключовими клієнтами Департаменту корпоративних продажів страхової групи "ТАС" Покропивного Юрія Валерійовича.  

Особлива увага під час лекції "Страхування в дії" була приділена:

  • питанням процесу страхування та його стадіям;
  • каналам продажу страхових продуктів;
  • програмам страхування транспортних ризиків: КАСКО, ОСАГО, страхування від нещасних випадків для водіїв та пасажирів, страхування відповідальності автоперевізників, а також порядку врегулювання збитків при настанні страхових випадків.

Найбільшу зацікавленість студентів викликали питання щодо врегулювання збитків при настанні різних страхових випадків, умов інтернет-продажу страхових послуг та з якими банківськими установами співпрацює страхова компанія. Під час обговорення акцент був зосереджений на питаннях порядку оформлення договору страхування, а також важливості виконання сторонами (як страховиками, так і страхувальниками) умов договору страхування.

На лекції, крім студентів, були присутні викладачі кафедри фінансів, вищої та прикладної математики, а також директор Департаменту корпоративних продажів страхової групи "ТАС" Мостовий Олександр Геннадійович, який також приєднався до жвавого обговорення, що стосувалося проблемних питань сучасного ринку автострахування в Україні.

03.11.2017
42265
846
остання редакція 07.02.2018
456287