logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

З професійною цікавістю першокурсники оглянули аутлет-містечко «Мануфактура»

Загальна інформація

Першокурсники спеціальності "Міжнародні економічні відносини" відвідали аутлет-містечко «Мануфактура». Під час екскурсії студенти мали можливість побачити перший в Україні торговий комплекс у форматі «аутлет», архітектурно виконаний у стилі північно-європейських старовинних міст, у якому представлені колекції одягу та аксесуарів світових брендів: Armani Collezioni, Ermenegildo Zegna, Bally, Baldinini, Lagerfeld, Guess, Lacoste, Paul&Shark, Chloe, Valentino, Marni, Pal Zileri, Dolce&Gabbana, Prada та ін. з постійними знижками від 30 до 70%.

З професійною цікавістю студенти оглянули аутлет-містечко «Мануфактура» та оцінили інфраструктуру і направленість послуг й умов на споживача, його очікування й бажання.

Весь комплекс є унікальним прикладом просторової організації господарської діяльності, у якому для комфорту відвідувачів створені ресторани, кафе, кондитерські, ігровий майданчик, центр розвитку «Дитяча світлиця» та дитячий розважальний центр «Дакленд». Поруч з аутлетом знаходяться фітнес-клуб, боулінг клуб, стрілецький тир, кінотеатр «Баттерфляй Кантрі» та гіпермаркет «Мегамаркет», а також функціонує сучасний дизайн-готель.

Під час зустрічі були обговорені питання  проходження практики студентами на об’єктах аутлет-містечка «Мануфактура».

Зустріч відбулася за сприянням Центру розвитку кар’єри та кафедри міжнародних економічних відносин.

Дякуємо спеціалісту з навчання персоналу Максимець Наталії Олександрівні за професійну екскурсію та гостинність і доброзичливість.

08.11.2017
42265
582
остання редакція 07.02.2018
456287