logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Співпраця з Федерацією "Обміни Франція – Україна" набирає нових обертів

Загальна інформація

9 листопада 2017 року Київський національний торговельно-економічний університет з офіційним візитом відвідала французька делегація у складі: Сільвена Ріголле, Аташе з питань університетського і наукового співробітництва Посольства Французької Республіки  в Україні, Жака Форжерона, співпрезидента Федерації «Обміни Франція – Україна». Метою візиту було продовження терміну дії угоди про співпрацю між КНТЕУ та ФОФУ, а також відбір студентів університету на проходження практики у Франції влітку 2018 р.

У рамках візиту представники французької делегації мали змістовну бесіду з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В.М. Саєм та директором Центру європейської освіти Т.П. Дупляк, на якій було визначено напрями поглиблення співпраці як у рамках участі студентів КНТЕУ в програмах лінгвістичної та професійної практик, так і щодо викладання спеціалізованих франкомовних програм з економіки в університеті викладачами з Франції навесні 2018 р.

Студентам було презентовано програми різних видів практик та умови їх проходження. Також було вручено сертифікати студентам, які влітку проходили практику у Франції. За результатами співбесід було відібрано шість студентів для проходження практики в  2018 р., які вивчають французьку мову у Центрі європейської освіти. Вітаємо їх з цим досягненням та бажаємо успіху в подальшому професійному зростанні.

09.11.2017
42265
1151
остання редакція 07.02.2018
456287