logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Круглий стіл "Незалежна Україна: віхи історії", присвячений відзначенню пам’яті Революції на граніті

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся круглий стіл, присвячений відзначенню пам’яті Революції на граніті: «Незалежна Україна: віхи історії», організатором якого виступило Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених.

Із вступним словом до учасників круглого столу звернулася начальник науково-дослідної частини КНТЕУ Т.І. Лосіцька, яка наголосила на важливості знання історії України, розкрила основні етапи студентської акції 1990-х років. Прочитаний вірш «Формула щастя» вразив учасників круглого столу та надихнув до дискусії.

Голова Наукового товариства КНТЕУ Ю. Баранюк акцентував увагу присутніх на значенні Революції на граніті для України, що була повністю організована силами студентства, не мала на той час аналогів у всій Європі.

Н. Івкова, студентка факультету міжнародної торгівлі та права, зупинилася на вкрай актуальних питаннях Революції на граніті, передумовах її виникнення. Підсумувала важливі дати та учасників, а також охарактеризувала вплив цієї революції на долю України та на українців взагалі, і які результати вона принесла країні.

У роботі круглого столу брали участь студенти та аспіранти. 

09.11.2017
42265
560
остання редакція 07.02.2018
456287