logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Студенти КНТЕУ на найпрестижнішому студентському конкурсі з інвестиційних досліджень у світі

Загальна інформація

CFA INSTITUTE RESEARCH CHALLENGE – це міжнародний конкурс, що має на меті поглиблення знань студентів у контексті інвестиційних досліджень, написанні інвестиційних звітів про одну з провідних публічних компаній України та світу та презентації отриманих результатів.

Київський національний торговельно-економічний університет представляють 2 команди: факультету міжнародної торгівлі та права і факультету економіки, менеджменту та психології. Кращі студенти спеціальностей «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Міжнародна економіка» змагатимуться за участь у регіональному та світовому фіналах. Тепер на студентів чекає написання та захист змістовних вагомих робіт. Результати відбору будуть відомі через два місяці. Тож бажаємо сил, натхнення та згуртованості командам.

Загалом, у змаганнях 2017/2018 р. беруть участь 170 студентів, що сформували 36 команд із 27 провідних закладів вищої освіти України із 17 регіонів. 

CFA INSTITUTE RESEARCH CHALLENGE - це чудова можливість для найталановитіших студентів проявити себе на всеукраїнських змаганнях з інвестиційних досліджень та зарекомендувати себе перед представниками провідних українських інвестиційних компаній.

Переваги участі для студентів:

  • спілкування з експертами фінансової індустрії,
  • реальний досвід інвестиційного аналізу публічної компанії,
  • здобуття знань з написання інвестиційного звіту,
  • набуття майстерності презентації виконаної роботи перед членами кваліфікованого професійного журі.

Бажаємо успіхів учасникам! Віримо у Вашу перемогу!

10.11.2017
42265
866
остання редакція 07.02.2018
456287