logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

"Поговорим про…" з Анатолієм Анатолічем

Загальна інформація

Він – український шоумен, теле- та радіоведучий, журналіст. Розпочав кар'єру на радіостанції  ХІТ-ФМ з програми "Хеппі ранок". Працював на найвідоміших телеканалах України, був ведучим програм "Сніданок з 1+1" і "Голос країни", а зараз приєднався до команди телеканалу "Прямий". Після прощання зі «Сніданком», розпочав особистий проект "Зе Інтерв'юер", у якому бере інтерв'ю в різних знаменитостей українського шоу-бізнесу та діячів культури.

10 листопада за сприянням факультету міжнародної торгівлі та права в університеті відбулася зустріч студентів із відомим журналістом, шоуменом та телеведучим Анатолієм Анатолічем.

Протягом зустрічі студенти мали змогу запитати в Анатолія Анатоліча про усі тонкощі роботи на телебаченні, таємниці та секрети успішного ведучого та шоумена, усі незручності, які можуть статися в ефірі та як з них вийти переможцем, про свої нові проекти та плани на майбутнє. Зокрема, найцікавішим питанням наш гість визнав питання про можливості для навчання і пізнання нового. Шоумен сказав, що сьогодні у студентів є набагато більше можливостей для самореалізації, ніж 10-15 років тому. «Я почав спілкуватися українською у 26 років. Англійською – у 32. Почав бігати на довгі дистанції у 29. І зараз я краще, ніж у свої 25. А ви, молодь, маєте змогу навчатися цьому всьому прямо зараз», - зауважив Анатолій Анатоліч.

Студенти залишилися в захваті від атмосфери та відвертості розмови. Тепер усім кортить дізнатися, хто ж буде новим гостем постійної рубрики ФМТП "Поговоримо про...". А хто це буде – дізнаємося незабаром!

10.11.2017
info
1347
остання редакція 07.02.2018
456287