logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Дайсаку Ікеда – почесний доктор КНТЕУ

Загальна інформація

На адресу Анатолія Антоновича Мазаракі надійшов лист-подяка від японського Товариства Сока Гаккай за тепле розуміння філософії, цілей і завдань у галузі культури, освіти і захисту миру.

«Ми дуже вдячні Вам за те, що не дивлячись на свою зайнятість, Ви поділилися з нами Вашим прекрасним відгуком на книгу президента Сока Гаккай «Мій Будда». Прочитавши Ваше послання, я був глибоко вражений теплотою Вашої душі і високою інтелектуальністю. Ми займаємося виданням праць Д. Ікеда і для нас велика честь і радість отримати від Вас такі відгуки, ми обов'язково передамо їх автору книги…

…Бажаємо Вам благополуччя, щастя та успіхів, а також подальшого розвитку КНТЕУ!».

Дайсаку Ікеда – японський мислитель, філософ, письменник, поет і педагог.

Віддаючи шану заслугам перед людством Вчена рада КНТЕУ присвоїла Дайсаку Ікеда у 2002 році звання «Почесний доктор КНТЕУ».

Делегація Київського національного торговельно-економічного університету, на чолі з ректором А.А. Мазаракі, у 2003 році відвідала Сока Гаккай і в урочистій обстановці вручила Дайсаку Ікеда диплом «Почесного доктора КНТЕУ», університетську відзнаку «Гідному шани», а також від імені Міністерства освіти і науки України знак «Відмінник освіти України».

14.11.2017
42265
850
остання редакція 07.02.2018
456287