logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Круглий стіл «Голодомор: уроки історії», присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодомору

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся круглий стіл «Голодомор: уроки історії», присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодомору, організатором якого виступило Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених.

Із вступним словом до учасників круглого столу звернулася проректор з наукової роботи С.В. Мельниченко, яка наголосила на важливості знання історії України та про жахливі часи 1932-33 рр. Ніде у світі не було такого голоду як на Україні, це одна із найстрашніших подій в історії людства.

Голова Наукового товариства КНТЕУ Ю. Баранюк акцентував на значенні Голодомору для українців та недопустимості повторення подібних репресій у світі.

А. Мазуркевич, студентка факультету міжнародної торгівлі та права, зупинилася на питаннях Голодомору в Україні, передумовах його виникнення, окреслила територію тогочасного проживання етнічних українців. Підсумувала важливі дати та нормативні акти, що призвели до масового геноциду українського народу в умовах штучного та природного голоду, підвела підсумки жахливих сторінок української історії.

На засіданні круглого столу транслювали вирізки з документального фільму про спогади очевидців Голодомору 1932-33 рр.

У роботі круглого столу брали участь студенти та аспіранти. 

16.11.2017
433884
884
остання редакція 07.02.2018
456287