logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Презентація монографії академіка НААН П.І. Гайдуцького "Незабутні реформи в Україні (1991-2017)"

Загальна інформація

Відбулася презентація монографії академіка Національної академії аграрних наук України, доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України П.І. Гайдуцького «Незабутні реформи в Україні (1991-2017)».

У своєму виступі автор приділив особливу увагу реальним та успішним реформам, які дійсно незабутні у таких сферах, як: грошово-банківській, податковій, фінансово-бюджетній, інвестиційно-інноваційній, соціальній, житлово-комунальній та інших.

На презентації були присутні викладачі, аспіранти та студенти, які з зацікавленням слухали презентацію монографії і наприкінці зустрічі ставили автору питання, що переросло в активну дискусію.

Слухачів особливо зацікавили погляди Гайдуцького П.І. на природу людини у контексті причин існування корупції, та можливостей її подолання в Україні на сучасному етапі розвитку.   

Окрім того, гостей зацікавила думка автора про аграрні реформи, що проводилися протягом 1991-2017 рр., а також його погляд на процеси, які відбуваються в Україні, зокрема відкриття ринку землі в контексті виникнення ризиків переваги на цьому ринку іноземних інвесторів.

20.11.2017
42265
692
остання редакція 07.02.2018
456287