logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Студенти ФЕМП відвідали Антимонопольний комітет України

Загальна інформація

Студенти першого курсу ФЕМП спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції» під керівництвом куратора групи, доцента кафедри економічної теорії та конкурентної політики Вертелєвої Оксани Василівни відвідали Антимонопольний комітет України.

Заступник начальника відділу управління персоналу Верзилова Наталія Олексіївна розповіла про завдання та функції Антимонопольного комітету України, зробила короткий огляд структури системи органів комітету та підкреслила важливість підготовки Київським національним торговельно-економічним університетом професійних кадрів саме з управління у сфері економічної конкуренції. Студентів запрошено завітати до Антимонопольного комітету України після закінчення навчання як у статусі адвокатів бізнесу, так і у статусі адвокатів самої конкуренції – працівників комітету.

Протягом екскурсії студенти мали змогу побувати в музеї, де представлено цілий ряд експонатів, пов’язаних з діяльністю Антимонопольного комітету України, зокрема історичні документи різних етапів заснування та розвитку комітету, зразки недобросовісної реклами, повну підбірку випусків професійного журналу «Конкуренція. Вісник Антимонопольного комітету України» та ін.

Під час жвавої дискусії студенти мали змогу розпитати про різні аспекти діяльності АМКУ, міжнародні зв’язки, завдання, що стоять перед АМКУ у зв’язку з процесами євроінтеграції, пріоритетні напрями діяльності, перспективи працевлаштування тощо.

Екскурсія виявилась дуже цікавою та пізнавальною.

23.11.2017
433884
514
остання редакція 07.02.2018
456287