logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Використання правил походження товару як інструмент лібералізації митно-тарифного регулювання України

Загальна інформація

Про використання правил походження товару як інструменту лібералізації митно-тарифного регулювання України 1 грудня розповів начальник Управління митно-тарифного регулювання Департаменту адміністрування митних платежів Державної фіскальної служби України Сторожчук Володимир Миколайович.

Лектор акцентував на необхідності розробки чітких правил визначення походження товару на сучасному етапі розвитку світового виробництва. Він пояснив, що це обумовлено стрімкими технологічними змінами, які відбуваються у сферах інформаційних технологій, телекомунікацій, транспортної інфраструктури, та дають можливість виробникам кінцевої продукції залучати ресурси з найвіддаленіших країн. Перед подібними викликами зараз стоїть і Україна. Тематика лекції викликала жвавий інтерес у студентської та викладацької аудиторії. Лектор відповів на запитання про правила митного оформлення та оподаткування автомобілів, привезених з території Європейського Союзу; особливості визначення країни походження організаційної техніки та обладнання; переваги, які надає вітчизняним виробникам оформлення сертифікату EUR1.

Студенти спеціальностей "Міжнародна економіка", "Міжнародний бізнес", "Менеджмент ЗЕД" були ознайомлені з пріоритетами лібералізації системи митно-тарифного регулювання України, одним із перспективних напрямів якої є використання правил походження товарів.

Завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, д.е.н., проф. Мельник Тетяна Миколаївна подякувала Сторожчуку Володимиру Миколайовичу за цікаву лекцію та виказала сподівання на подальшу співпрацю.

01.12.2017
42265
422
остання редакція 07.02.2018
456287