logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Підписання меморандуму про співпрацю з Інститутом стратегічних досліджень "Нова Україна"

Загальна інформація

Перспективи співпраці у сфері партнерства з реалізації освітньої програми "Публічне управління та адміністрування" обговорили на підписанні меморандуму про співпрацю між Київським національним торговельно-економічним університетом та громадською організацією "Інститут стратегічних досліджень "Нова Україна".

Від імені Університету Меморандум підписав ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі, від імені Інституту -  директор Єрмолаєв Андрій Васильович.

Крім того, представники Інституту презентували книгу Бенджаміна Айзехена та Стівена Стоквелла "Единбурзький погляд на історію демократії від давніх часів до майбутніх можливостей" власного видання та передали до бібліотеки КНТЕУ 6 примірників книги.  

На заході були присутні представники кафедри економічної теорії та конкурентної політики і студенти.


Громадська організація "Інститут стратегічних досліджень "Нова Україна" – аналітичний центр, який займається розробленням стратегій та проектів для модернізації України. Місія інституту - створення нової модернізаційної платформи країни та організація діалогу заради майбутнього нової України з провідними інтелектуальними колами як в Україні, так і в інших країнах-партнерах та провідних міжнародних організаціях. Керівник інституту Єрмолаєв Андрій Васильович – відомий вітчизняний громадський діяч, експерт-політолог, у 2010-2014 рр. очолював Національний інститут стратегічних досліджень.

05.12.2017
42265
1853
остання редакція 14.12.2017
41100