logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Успішне завершення осіннього циклу лекцій з питань ринкового аналізу і конкурентної політики

Загальна інформація

Відкритою лекцією економіста Федеральної торговельної комісії США Джона К. Хілке "Інструментарій оцінки ринкової влади на ринках диференційованої продукції" завершився цикл зустрічей із представниками американських конкурентних відомств для студентів КНТЕУ.

Під час лекції пан Хілке поділився зі студентами власним досвідом розслідування та доведення справ про злиття та порушення законодавства про захист економічної конкуренції у випадках, коли детермінація меж релевантного ринку є ускладненою диференціацією товарів. Йому вдалося поєднати глибокі теоретичні засади ринкового аналізу з реальною практикою їх застосування в антимонопольних справах.

Лекція викликала жвавий інтерес студентів, що виявився в дискусії щодо доцільності і можливості застосування окремих елементів ринкового аналізу в межах чинних американської та української інституціонально-правових систем захисту конкуренції.

Увесь цикл зустрічей, що завершився 8 грудня, був націлений на питання ринкового аналізу та конкурентної політики й охоплював 6 лекцій з проблематики антимонопольного аналізу та правових засад захисту конкуренції.

З нетерпінням чекаємо на весняний курс лекцій американських фахівців із конкурентної політики!

Зустріч відбулася за сприянням кафедри економічної теорії та конкурентної політики та за підтримкою Антимонопольного комітету України

11.12.2017
42265
721
остання редакція 07.02.2018
456287