logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Час як ресурс: тренінг в загальноосвітній школі

Загальна інформація

Для учнів 11 класу СЗОШ № 235 відбувся тренінг з самотаймменеджменту, підготовлений та проведений доцентом кафедри менеджменту КНТЕУ Михайлом Волобуєвим. У тренінгу взяли участь разом зі школярами директор школи В.Гордейчук та завуч А.Штефан.

Під час тренінгу присутні були ознайомлені з особливими властивостями часу як ресурсу та самостійно практично відпрацювали власний список хронофагів – поглиначів часу. Слухачам було цікаво довідатися, що сформований ними список хронофагів переважно дублює список, складений та оприлюднений українськими та американськими вченими.

Учасники тренінгу ознайомилися з причинами необхідності планування свого життя та склали свій власний план розвитку як особистості так професіонала на найближчі 50 років. Спільно із тренером – Михайлом Волобуєвим слухачами було детально розібрано важливість поділу всіх справ за принципом Ейзенхауера для оптимального планування їхнього виконання.

Тренінг пройшов в дружній атмосфері взаємного порозуміння. Керівництво школи та самі школярі подякували Михайлу Волобуєву за цікавий та корисний тренінг та висловили сподівання на наступні зустрічі у подібному форматі комунікацій між КНТЕУ та СЗОШ.

08.12.2017
433884
759
остання редакція 07.02.2018
456287