logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Викладачі КНТЕУ провели семінари в Національному агентстві України з питань державної служби

Загальна інформація

У Національному агентстві України з питань державної служби відбувся семінар-тренінг "Формування громадянських компетентностей у державних службовців та представників органів місцевого самоврядування", який проходив у два етапи: 17-19 жовтня, 12-14 грудня 2017 р. - для четвертої групи представників навчальних закладів, що здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування".

У семінарі взяли участь викладачі КНТЕУ: професор кафедри економічної теорії та конкурентної політики Малиш Н.А., професор кафедри менеджменту П’ятницька Г.Т., старший викладач кафедри менеджменту Яцишина К.В.

Учасниками тренінгу стали 42 представники магістерських програм за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" з 13 регіонів України, які протягом навчання опановували кращі інтерактивні методи формування та розвитку громадянських компетентностей.

Дипломи міжнародного зразка вручила Марина Канавець, директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Національного агентства з питань державної служби України, яка підкреслила актуальність проекту: "Важливо створити передумови реформування державної служби, однією з яких є підвищення професіоналізму та компетентностей державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування".

Передбачено наскрізне впровадження методик і підходів проекту в навчальний процес для вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування".

14.12.2017
42265
691
остання редакція 07.02.2018
456287