logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Презентація V Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу

Загальна інформація

У КНТЕУ відбулася презентація V Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу, який проводиться під егідою Європейської арбітражної палати.

Із вітальним словом до учасників конкурсу звернулася перший проректор з науково-педагогічної роботи Наталія Володимирівна Притульська.

Коротким екскурсом з історії створення та розвитку конкурсу поділився президент Європейської арбітражної палати Геннадій Геннадійович Пампуха.

З найщирішими побажаннями успіхів та перемоги в конкурсі виступив президент Української іноземної юридичної колегії Микола Олександрович Павлов. До привітань також приєдналася член журі пані Тетяна Іванівна Лежух (компанія «Лежух та партнери»).

Команди представили креативні та цікаві презентації своїх ВНЗ.

Відбулось публічне оголошення фабули завдання на конкурс та жеребкування команд. Цьогоріч у конкурсі беруть участь вісім команд з усіх регіонів України: Національного університету "Острозька академія", Київського національного торговельно-економічного університету, Київського університету права НАНУ, Національної академії внутрішніх справ, Національного університету "Одеська юридична академія", Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Команда КНТЕУ в першому раунді буде змагатися з представниками Одеського національного університету імені І. Мечникова.

Склад команди КНТЕУ – це студенти ФМТП: О.В. Карпочева, А.А. Бойченко, С.В. Тітова, О.Д. Пакон, Н.Д. Івоняк. Тренер команди – доцент кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права О.М. Гончаренко.

15.12.2017
433884
1085
остання редакція 07.02.2018
456287