logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Візит турецької делегації до КНТЕУ: початок плідного партнерства

Загальна інформація

Важливим став для КНТЕУ візит 13-16 грудня 2017 року. Турецька делегація в особі пана Садулла Онала - президента асоціації професійних шеф-кухарів YEPAD, пана Ахмета Самі Альпашана – одного з керівників потужної будівельної компанії "Gurcelic Metal Corporation Turkey", мала нагоду детально ознайомитись із науковим та технічним потенціалом університету, а КНТЕУ, у свою чергу, продемонструвати власні здобутки закордонним партнерам.

Ректор Мазаракі А.А. та інші представники ректорату, а також Харківського торговельно-економічного коледжу провели плідні переговори з турецькою делегацією. Основною метою візиту було обговорення майбутньої співпраці щодо розвитку та реконструкції Навчально-науково-виробничого комплексу КНТЕУ, що раніше мав назву "Радунь". Ректором було особливо підкреслено соціально-освітнянську спрямованість цього проекту, що робить реальнішим його фінансування.

Урочистим та важливим став приїзд до КНТЕУ пана Йонета Тезеля – Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Туреччина в Україні та Радника пана Озгюн Талу. У процесі дипломатичних переговорів і теплого гостинного прийому вдалося налагодити нові партнерські відносини - ще один крок на шляху до подальшого зростання освітянського авторитету нашого університету і, зокрема, пошуку нових напрямів академічної мобільності.

16.12.2017
42265
1232
остання редакція 07.02.2018
456287