logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Підсумки проведення програми-інтенсив "Юридичний супровід страхових спорів"

Загальна інформація

Завершилася програма-інтенсив "Юридичний супровід страхових спорів", за результатами якої 19-ого грудня відбулося вручення сертифікатів кращим студентам ІІІ та І курсу спеціальності "Право".

Враховуючи лекційно-практичну форму занять програми, студенти мали можливість не тільки прослухати лекції, а й вирішувати практичні завдання, що, безумовно, дало можливість закріпити нові знання.

Зважаючи на факультативний характер відвідування цієї програми, особливо слід відмітити студентів 3 та 4 курсу Бабішену Марію, Флінту Валерію, Бикова Владислава, Горову Анну, Іскрик Антона та Черемис Аліну, які виявили неабиякий інтерес до страхового права та приємно вразили лектора своїми знаннями у сфері юриспруденції. 

Програму-інтенсив проводив директор з продажу ТДВ "СК "Альфа-Гарант", засновник юридичної компанії ТОВ "Фінанс-сервіс", кандидат юридичних наук Ільченко Антон Вікторович.

За результатами програми двоє студентів 4 курсу Горова Анна та Биков Владислав підписали договір про проходження практики з ТОВ "Фінанс-сервіс", де вони безпосередньо будуть займатися юридичним супроводом страхових спорів, відвідувати судові засідання та реалізовувати на практиці отримані знання.  

Захід організовано за підтримкою кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права

19.12.2017
42265
917
остання редакція 07.02.2018
456287