logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Майстер-класи від фахівців-практиків про роботу в програмі "M.E. Doc"

Загальна інформація

У першому семестрі 2017-2018 навчального року на кафедрі програмної інженерії та інформаційних систем були проведені лекційні та практичні заняття з дисципліни "Електронний документообіг" за участю представників групи компаній "Інтелект-Сервіс" – розробника українського програмного продукту у сфері автоматизації процесів електронного документообігу "M.E. Doc".

Заняття проводились зі студентами: 2 курсу 8, 9, 10 та 11 груп спеціальності "Менеджмент ЗЕД"; 3 курсу 26 та 27 груп спеціальності "Психологія"; 4 курсу 11, 12 та 13 груп спеціальності "Економіка підприємства", 18 та 19 груп спеціальності "Фінанси підприємства", 7, 8 та 9 груп спеціальності "Готельно-ресторанна справа".

У рамках занять були проведені майстер-класи з демонстрацією практичної роботи в середовищі програми "M.E. Doc", до яких був залучений провідний фахівець компанії "Інтелект-Сервіс" Кім Артем Сергійович. Він ознайомив студентів з широким колом функціональних можливостей програми, продемонстрував практичні прийоми роботи в системі електронного документообігу з урахуванням специфічних вимог для різних напрямків діяльності.

Фахівці-практики на заняттях з дисципліни "Електронний документообіг" гармонійно поєднали теоретичні аспекти та практичні навички.

Заняття проводились у рамках Угоди про співробітництво між групою компаній "Інтелект-Сервіс" та КНТЕУ.

Успішне навчання і високий рівень знань з дисципліни "Електронний документообіг" та опанування практичними навичками роботи в системі електронного документообігу "M.E. Doc" підтверджується виданими сертифікатами 242 студентам.

22.12.2017
42265
642
остання редакція 07.02.2018
456287