logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Семінар щодо обговорення планів Студентської збірної України з футболу

Загальна інформація

У КНТЕУ відбувся науково-методичний семінар, присвячений обговоренню результатів та планів Студентської збірної України з футболу. На зустрічі 16 січня уперше зустрілись тренери команд студліги. Захід відвідав також президент ВФАС Іван Крулько.

Президент ВФАС привітав тренерський штаб із перемогою збірної над запорізьким "Металургом" (3:0) у стартовому матчі XXIII Меморіалу Олега Макарова, висловивши сподівання, що у наступних іграх турніру збірна команда виглядатиме на полі не гірше. Крім того, Іван Крулько поділився із тренерами амбітними планами щодо розвитку студентського футболу в регіонах, зауваживши, що поступ у цій справі значною мірою залежить і від них, від їх здатності мобілізувати навколо себе молодь та консолідації тренерських зусиль у підготовці гравців студентської збірної для участі у міжнародних змаганнях, ну і, звісно, для всеукраїнських змагань між командами вишів.

Приємно зауважити, що до тренерського складу Студентської збірної України увійшов тренер СК "КНТЕУ-Меркурій" Олексій Яценко. Найбільше представництво в національній команді у лідерів конференції "Центр-Південь" – ФК "СумДУ" та СК "КНТЕУ-Меркурій". 

Бажаємо успіхів та міжнародних перемог новому складу команди!

16.01.2018
42265
1460
остання редакція 18.01.2018
Vega