logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Публічний захист випускних кваліфікаційних робіт в Антимонопольному комітеті України

Загальна інформація

Відбувся публічний захист випускних кваліфікаційних робіт в Антимонопольному комітеті України. Екзаменаційна комісія № 24 із захисту випускних кваліфікаційних робіт Київського національного торговельно-економічного університету працювала під головуванням Карп’юк О.П., кандидата економічних наук, заступника директора Департаменту досліджень і розслідувань ринків невиробничої сфериначальника відділу ринків зв’язку та телекомунікацій Антимонопольного комітету України. До складу комісії також увійшли завідувач кафедри економічної теорії та конкурентної політики й інші викладачі кафедри.

На цьому засіданні представили свої випускні кваліфікаційні роботи студенти спеціальності 074 "Публічне управління та адміністрування" спеціалізації "Управління у сфері економічної конкуренції". Тематика випускних робіт охоплювала актуальні питання розвитку конкуренції та конкурентного середовища у роздрібній торгівлі України та на ринках послуг зв’язку, конкурентної політики держави і її стратегічних пріоритетів в умовах глобалізації світової економіки, державного регулювання ринку електричної енергії України, особливостей конкурентної політики на ринку послуг страхування життя в Україні тощо.

Найкращими екзаменаційна комісія визнала випускні роботи Юлії ПетрикОлени Сітовської та Христини Трандафілової, оцінивши їх захист на "відмінно".

17.01.2018
42265
1122
остання редакція 10.07.2018
42265