logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Захист випускних кваліфікаційних робіт на кафедрі менеджменту: черговий фініш у навчанні і старт у бізнесі

Загальна інформація

У житті кожного є яскраві та знакові події, які ніколи не забуваються. Пройшовши певний етап життєвого шляху, ми думками повертаємося до них та згадуємо спільно з друзями, як все було у той день... Однією з таких незабутніх подій для кожного студента, який навчається протягом 5,5 років у КНТЕУ на 2-х освітніх програмах, є довгоочікуваний захист випускних кваліфікаційних робіт! Насправді, для кожного випускника це є одночасно як святковий, так і трохи сумний день, що дарує відчуття радості від успішного захисту творчих та креативних робіт, приносить задоволення від отриманої перемоги та водночас, в очікуванні отримання диплому про вищу освіту, поступово залишає позаду студентські безтурботні роки. З цього моменту розпочинається новий виток життя вчорашніх студентів, на якому вони здобувають високий рівень гідної особистості у вирії наступних подій.

Щороку традиційно кафедра менеджменту готує та випускає на широку дорогу професійного зростання когорту випускників - майбутніх менеджерів у сфері торгівлі, виробництва, управління персоналом, надихаючи їх на досягнення в кар'єрі та бажаючи щасливого особистого життя. З цієї нагоди протягом чотирьох днів поспіль - з 15 по 18 січня на кафедрі менеджменту відбувалися публічні захисти випускних кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеня «магістр» денної та заочної форм навчання.

Усього на захисті було представлено 120 випускних кваліфікаційних робіт. Захист відбувався в шести екзаменаційних комісіях зі спеціалізацій «Менеджмент організацій», «Торговельний менеджмент» (у т.ч. освітня програма з англійською мовою викладання), «Менеджмент персоналу», «Менеджмент інноваційної діяльності».

Екзаменаційні комісії очолювали представники роботодавців, у т.ч. стратегічних партнерів кафедри – професіонали бізнесу та управління, керівники установ та підприємств:

 • завідувач сектору по контролю за законодавством з питань інтелектуальної власності Департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі, кандидат економічних наук Дмитренко Інна Андріївна;
 • головний науковий співробітник, завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, кандидат економічних наук, доцент Андрощук Геннадій Олександрович;
 • комерційний директор ТОВ «Епіцентр К» Карпов Ігор Андрійович;
 • директор з персоналу компанії «Corum Group» Разінкіна Ірина Веніамінівна;
 • директор представництва у м. Києві ТОВ «Космос» Онюшкін Олег Олександрович;
 • генеральний директор ТДВ «Страхова компанія «ВІП-КАПІТАЛ», кандидат економічних наук Толстенко Оксана Юріївна.

Тематика випускних кваліфікаційних робіт охоплювала актуальні питання розвитку менеджменту на вітчизняних підприємствах України різних організаційно-правових форм та видів діяльності, у т.ч. у виробничій та торговельній сферах, особливостей мотивації персоналу та кадрової політики, інноваційного розвитку підприємств та професійного розвитку персоналу, проблематика соціального партнерства та соціальної відповідальності підприємств, кадрових та стратегічних змін тощо.

Членами екзаменаційних комісій оцінено на «добре» та «відмінно» більш ніж 90% випускних кваліфікаційних робіт, відмічено актуальність та інноваційну спрямованість їх змісту, наукову новизну та практичну значущість отриманих результатів, високий рівень здобутих студентами компетентностей протягом навчання в університеті, зокрема на освітніх програмах.

За результатами публічного захисту головами екзаменаційних комісій особливо відмічено практичну спрямованість, інноваційність та креативність пропозицій у випускних кваліфікаційних роботах таких студентів:

 • Башкірової Анастасії, Ушакової Ангеліни, Мунтян Катерини, Гумен Андрія, Чернявської Владислави (магістерська програма «Торговельний менеджмент» з англійською мовою викладання);
 • Бабич Аліни, Плаксенка Андрія, Паливоди Анни (освітня програма «Торговельний менеджмент»);
 • Судді Катерини, Стрельчук Мирослави, Давиденко Ольги, Борисенко Вікторії, Бикової Анастасії, Турлай Василини, Железняк Катерини, Галіної Ніни (освітня програма «Менеджмент організацій»);
 • Овчарук Олени, Власюк Оксани, Барсукової Аліни, Сухова Антона (освітня програма «Менеджмент інноваційної діяльності»);
 • Куценко Альони, Жемоєдова Павла, Миронової Юлії, Шевчук Ірини (освітня програма «Менеджмент персоналу»).

Оцінюючи позитивно рівень знань студентів, голова екзаменаційної комісії освітньої програми «Менеджмент організацій» О.А. Онюшкін запропонував найкращим випускникам реалізувати їх знання на практиці в транспортно-експедиційній компанії ТОВ «Космос», що є стратегічним партнером кафедри менеджменту.

На представлених світлинах – епізоди захисту робіт студентами різних спеціалізацій.

Колектив кафедри менеджменту щиро вітає всіх магістрів – випускників 2018 року з успішним захистом, а також їх наукових керівників та бажає подальших здобутків на життєвому шляху та в кар’єрі!

18.01.2018
42265
1505
остання редакція 10.07.2018
42265