logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

На кафедрі фінансового аналізу та аудиту магістри захистили випускні кваліфікаційні роботи

Загальна інформація

На кафедрі фінансового аналізу та аудиту відбулися засідання екзаменаційних комісій № 6, 7, 8 із захисту випускних кваліфікаційних робіт (ВКР) студентів денної та заочної форми навчання зі спеціальності «Облік і оподаткування» (спеціалізації «Фінансовий контроль», «Аудиторська діяльність», «Фінансова аналітика»).

Екзаменаційні комісії працювали під головуванням:

  • к.е.н., директора аудиторської фірми ПП «Альта» – В.В. Роздобудька;
  • к.е.н., начальника відділу забезпечення діяльності керівництва Рахункової Палати України – В.В. Чайки;
  • к.е.н., директора аудиторської фірми «Ентузіаст-Аудит» – О.Т. Олендія.

За результатами захисту ВКР голови екзаменаційних комісій відмітили, що якість робіт свідчить про достатньо високі знання студентів з обліку та оподаткування.

Показники успішності (абсолютна –100%, якісна – 80%) свідчать про те, що студенти добре орієнтуються в нормативно-правовому забезпеченні діяльності господарювання, достатньо володіють організацією та  методиками обліку, економічного аналізу, контролю й аудиту на підприємствах різних сфер національної економіки.

За результатами захисту були відзначені найкращі кваліфікаційні роботи: Н.П. Голомбйовської, О.Б. Кобзар, А.В. Нечипорик, В.І. Пащенко, К.С. Середи, Ю.І. Савчук, С.В. Черес, Г.В. Шаповалової.

Вітаємо нову плеяду магістрів, наших колег, з успішним завершенням навчання на кафедрі, яка відома своїми науковими традиціями.

Бажаємо здоров’я, успіхів і професійного зростання!

19.01.2018
42265
1001
остання редакція 10.07.2018
42265