logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Фінал правового турніру на Кубок Головного територіального управління юстиції у місті Києві

Загальна інформація

У КНТЕУ відбувся фінал правового турніру на Кубок Головного територіального управління юстиції у місті Києві.

Під час заходу 29 січня 2018 року з вітальним словом до команд та усіх присутніх звернулися перший проректор з науково-педагогічної роботи Наталія Володимирівна Притульська та начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві Станіслав Ігорович Куценко.

Фінал турніру представляли дві команди КНТЕУ: "Закон і порядок" (кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права) та "We Law You" (кафедра міжнародного приватного, комерційного та цивільного права).

Турнір проходив у формі судового засідання, головуючим на якому була суддя Дніпровського районного суду м. Києва – Іваніна Юлія Вікторівна.

У запеклому протистоянні Кубок виборола команда "We Law You". 

Зі словами привітання до фіналістів звернулися Віталій Богданович Гдичинський – голова Координаційної ради молодих юристів м. Києва при Головному територіальному управлінні юстиції у м. Києві, а також інші члени журі.

Святковий настрій турніру додали виступи колективу барабанщиць Національної академії внутрішніх справ, студентів Коледжу культури і мистецтв, дитячого танцювального колективу Палацу дітей та юнацтва "Квіти України". Завершальним акордом цього свята став виступ студентів КНТЕУ з піснею "Ми палені вогнями".

Зичимо учасникам та переможцям гарних справ на боці закону!

30.01.2018
456287
1647
остання редакція 05.02.2018
42265