logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

До КНТЕУ завітав голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний

Загальна інформація

Київський національний торговельно-економічний університет відвідав з візитом голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний. 

Під час зустрічі з ректором Анатолієм Антоновичем Мазаракі та першим проректором Наталією Володимирівною Притульською відбулася символічна екскурсія університетом, протягом якої гість відвідав навчальні аудиторії, лабораторії, заклади харчування та зміг оцінити здобутки та потенціал університету, ознайомитися з матеріально-технічною базою та сучасним кампусом. 

Також Геннадій Вадимович завітав на  випуск магістрів КНТЕУ. Він привітав усіх новоспечених фахівців зі святом і побажав успіхів у майбутніх звершеннях. "На території Деснянського району розташований один з найкращих університетів України. Чимало видатних українців були випускниками саме Київського національного торговельно-економічного університету. Сьогодні ми оглянули територію університету та домовилися про подальшу співпрацю, адже вбачаємо у КНТЕУ стратегічного партнера на шляху до перетворення Деснянського району на найкращий район у країні", – зазначив гість.

За результатами зустрічі голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний та ректор університету Анатолій Мазаракі домовилися про подальшу співпрацю.

31.01.2018
42265
1381
остання редакція 01.02.2018
Vega