logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Підписання меморандуму про співпрацю з Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві

Загальна інформація

З метою досягнення високого рівня теоретичних та практичних навичок студентів КНТЕУ в галузі права, реалізації політики у сфері освітньої діяльності 6 лютого 2018 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Київським національним торговельно-економічним університетом та Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві, як зовнішнім партнером освітньої програми з напряму підготовки 081 "Право" освітніх ступенів "бакалавр" та "магістр".

Від імені Університету Меморандум підписав ректор Анатолій Антонович Мазаракі, від імені Управління юстиції — начальник Станіслав Ігорович Куценко.

У рамках зустрічі також було підписано Меморандум щодо реалізації проекту з вивчення англійської мови з використанням інтернет-ресурсу "Lingva Skills", створеного волонтерами Управління юстиції. Його метою є ознайомлення студентів та науково-педагогічних працівників із соціальним проектом вивчення іноземних мов "Lingva Skills", для сприяння формування стійких конкурентних переваг при розробці, запровадженні та якісному виконанні освітньої програми студентами.

Під час підписання меморандуму відбулося вручення подяк від Головного територіального управління юстиції у місті Києві за плідну співпрацю:

  • Притульській Наталії Володимирівні - першому проректору з науково-педагогічної роботи,
  • Бакалінській Ользі Олегівні - завідувачу кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права,
  • Гуржію Тарасу Олександровичу - завідувачу кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права.

Бажаємо плідної співпраці!

06.02.2018
42265
1438
остання редакція 12.02.2018
41100