logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Презентація публічного звіту Головного територіального управління юстиції у місті Києві

Загальна інформація

Про результати роботи Головного територіального управління юстиції у місті Києві за 2017 рік доповів начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві Станіслав Ігорович Куценко.

Зустріч відбулася в межах реалізації Меморандуму про співпрацю та за сприянням ректорату, факультету міжнародної торгівлі та права, кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права.

Під час виступу Станіслав Ігорович наголосив, що "юстиція відкрита до людей" та запросив студентів на стажування і практику до управління, а в подальшому і на роботу за умови проходження конкурсу.

Також він розповів про позитивні результати діяльності, зокрема проекту реєстрації шлюбу за добу. Окрім того, було висвітлено питання реалізації проектів "Я маю право! Знаю! Дію! Захищаю!" та "он-лайн Будинку юстиції".

Перед співробітниками та студентами КНТЕУ з доповідями виступили:

  • начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у місті Києві Рада Дашутіна;
  • начальник Управління з питань нотаріату Кирило Міненко;
  • начальник Управління персоналу Наталія Бондарчук;
  • начальник Управління судової роботи та міжнародного співробітництва Катерина Діброва;
  • представник Управління державної виконавчої служби та інші.

Доповідачі наголосили на особливостях результатів діяльності своїх напрямків та висловили побажання бачити студентів КНТЕУ серед працівників територіального управління. Захід пройшов у дружній та позитивній атмосфері.

Дякуємо нашим новим партнерам та чекаємо нових зустрічей!

06.02.2018
42265
1431
остання редакція 11.02.2018
Vega