logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Посол В’єтнаму відвідав КНТЕУ

Загальна інформація

Київський національний торговельно-економічний університет відвідав з візитом Надзвичайний і Повноважний Посол В’єтнаму в Україні – Нгуєн Ань Туан. Разом із Послом, делегацією до КНТЕУ прибули: Хоанг Дінь Чаи - перший секретар, заступник начальника відділу економіки та торгівлі посольства, Нгуєн Ань Туана - третій секретар, фахівець відділу культури і освіти посольства, Нгуєн Хоа Хань - третій секретар, фахівець адміністративного відділу посольства, Нгуєн Вінь Фионг - перший віце-президент Київської міської громадської організації "В’єтнамське товариство". Для гостей було організовано коротку екскурсію для ознайомлення з КНТЕУ, наприкінці якої, Посол висловив схвальне враження, захоплення продемонстрованим технічним та освітянським потенціалом університету.

У процесі відвертої розмови ректора А.А. Мазаракі з Послом Нгуєн Ань Туаном було обговорено низку питань подальшої співпраці. Так, зокрема, було домовлено в рамках проведення восени “Днів в’єтнамської культури, освіти і науки”  в Україні про організацію в’єтнамськими спеціалістами майстер-класу для ознайомлення викладачів та студентів КНТЕУ з особливостями національної в’єтнамської кухні. Було також обговорено питання щодо можливості інтенсифікації процесу залучення в’єтнамських абітурієнтів до навчання в КНТЕУ, у тому числі на його підготовчому відділенні. Йшлося також про залучення українських фахівців до співкерівництва підготовки дисертаційних досліджень на рівні PhD.

Люб’язно потиснувши руки, шановний Посол та супроводжуюча його делегація залишила територію університету, щиро запевняючи в подальшій підтримці та майбутніх перспективах розвитку дружніх стосунків.

08.02.2018
42265
2021
остання редакція 09.02.2018
42265