logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

У КНТЕУ відбулося святкування Масляної

Загальна інформація

У КНТЕУ відбулося святкування Масляної, яку вже традиційно організували факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу та Культурно-мистецький центр.

На дійство, яке відбулося в Гранд-холі університету, завітали: перший проректор з науково-педагогічної роботи Притульська Н.В., проректор з науково-педагогічної роботи Шаповал С.Л., проректор з наукової роботи Мельниченко С.В., декани факультетів Міняйло О.І., Харченко О.А., Канєва Т.В. та інші.

Усі присутні були вражені кількістю млинців та розмаїттям начинок, які їм запропонували студенти першого курсу, до речі, це був не тільки ярмарок, а ще й змагання серед груп.

Цього року захід набув нових барв. Тепер і факультети змагалися між собою в конкурсі "Найсмачніший факультет". Студенти факультетів радували гостей як традиційними солоними та солодкими млинцями, так й оригінальними та нестандартними, зокрема гості спробували млинці з мандаринами та солоною карамеллю.

Місця серед факультетів розподілилися таким чином:

  • І місце – ФРГТБ;
  • ІІ місце – ФЕМП і ФОАІС;
  • ІІІ місце – ФТМ, ФФБС, ФМТП.

Незабутні емоції глядачам подарували маленькі гості – дитячий ансамбль "Веселина" (керівник Дорожкіна Людмила Олександрівна).

Захід виявився неймовірним, ФРГТБ укотре здивував смаками весь університет.

Бажаємо всім смачних млинців та гарного святкування!

15.02.2018
42265
2180
остання редакція 18.02.2018
Vega