logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

У КНТЕУ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування"

Загальна інформація

Кафедрою банківської справи проводився І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" спеціалізації "Банківська справа" у 2017/2018 навчальному році серед студентів 4 курсу (група 6-8) та 1 курсу магістеріуму (група 3м).

У І етапі олімпіади, яка проводилася 15 лютого 2018 року, взяли участь 18 студентів. Студентам необхідно було розв’язати тестові завдання з дисциплін "Гроші та кредит", "Банківський менеджмент", "Аналіз діяльності банку", "Банківські операції" та виконати 4 творчі завдання, присвячені розрахункам регулятивного капіталу банку, грошового мультиплікатора, ануїтету та ефективної відсоткової ставки, а також розв'язанню проблеми досягнення Національним банком України у 2018 р. інфляційних таргетів.

За результатами проведення олімпіади були визначені переможці: 

  • І місце – Кулик Євген, 1 курс магістратури, 3м група;
  • ІІ місце – Степанова Анастасія, 4 курс, 7 група;
  • ІІІ місце – Ластовецька Катерина та Тарасенко Інна, 1 курс магістратури, 3м група.

Ці студенти будуть представляти університет у 2-му турі олімпіади, що проходитиме 18-20 квітня 2018 року на базі Університету державної фіскальної служби України у м. Ірпінь. Тож побажаємо їм гідно представити університет та здобути перемогу!

15.02.2018
456287
1079
остання редакція 22.02.2018
Vega