logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Презентація комп’ютерного класу на кафедрі торговельного підприємництва та логістики

Загальна інформація

Кафедра торговельного підприємництва та логістики 22 лютого 2018 року презентувала комп’ютерний клас (аудиторія А-409а). На заході були присутні студенти, викладачі кафедри, декан факультету торгівлі та маркетингу к.т.н. Осика В.А. та завідувач кафедри д.е.н. Ільченко Н.Б.

Аудиторія використовується студентами освітніх ступенів "бакалавр" та "магістр" для вивчення дисциплін "Проектування торговельних об’єктів", "Логістика", "Управління ланцюгами поставок", "Логістичний менеджмент", "Проектування логістичних систем", "Оптимізація логістичних рішень", "Інформаційні системи та технології в логістиці".

Ільченко Наталія Борисівна презентувала комп’ютерну програму "ScetchUp", яка дає змогу проектувати торговельні об’єкти, що дає можливість студентам, як майбутнім фахівцям з торгівлі, вивчити торговельне підприємство з його будівництва.

Також варто відзначити такі можливості програми "ScetchUp":

  • можливість створення динамічних об'єктів (наприклад, відкриття дверцят шафи за кліком покажчика);
  • підтримка створення моделей реальних предметів і будівель;
  • вказівка ​​реальних фізичних розмірів у метрах або дюймах;
  • режим огляду моделі "від першої особи" з управлінням як у відповідних 3D-іграх;
  • є можливість встановлювати географічно достовірні тіні відповідно до заданих широтою, довготою, часом доби і року;
  • інтеграція з Google Earth.

Зі свого боку к.е.н. Кочубей Дмитро В'ячеславович навчає студентів правилам побудови бізнес-процесів за допомогою програми "BPwin".

"BPwin" - потужний інструмент моделювання, розроблений фірмою "Computer Associates Technologies", який використовується для аналізу, документування та реорганізації складних бізнес-процесів. Модель, створена засобами "BPwin", дозволяє чітко документувати різні аспекти діяльності - дії, які необхідно зробити, способи їх здійснення, що вимагаються для цього ресурси тощо.

"BPwin" дозволяє:

  • забезпечити ефективність операцій, розглядаючи поточні бізнес-операції через потужні інструменти моделювання;
  • удосконалювати бізнес-процеси, формулюючи і визначаючи альтернативні реакції на дії ринку;
  • швидко виключати непродуктивні операції, легко й інтуїтивно зіставляючи операційні зміни. Неефективні, неекономічні або надлишкові операції можуть бути легко виявлені і, отже, поліпшені, змінені або зовсім виключені - відповідно до цілей компанії.

Також не оминули увагою такі програмні продукти, як "1С Управління торговельним підприємством" та "1С Логістика", за допомогою яких студенти здобувають навички роботи в сучасних ERP та WMS системах.

22.02.2018
42265
888
остання редакція 11.07.2018
42265